Langkau ke kandungan utama


 

PERSOALAN BERKENAAN UBAT?

 

Talian bebas tol:
1800 – 88 – 6722

Pusat Panggilan Farmasi Kebangsaan (NPCC)
 

Waktu operasi: 8 pagi – 5 petang
(Isnin – Jumaat, kecuali Cuti Umum)

 

Laman web:
Sistem Pengurusan Aduan Awam Kementerian Kesihatan Malaysia


 

DRUG INFORMATION ENQUIRIES?

 

Toll free line:
1800 – 88 – 6722


National Pharmacy Call Centre (NPCC)

 

Operating hours: 8 am – 5 pm
(Monday – Friday except Public Holiday)

 

Website:
Sistem Pengurusan Aduan Awam Kementerian Kesihatan Malaysia

SEKSYEN

NAMA PEGAWAI

JAWATAN

ALAMAT E-MEL

TIMBALAN PENGARAH

Puan Munira binti Muhammad

Timbalan Pengarah

Cawangan Penggunaan Ubat Berkualiti

Bahagian Amalan & Perkembangan Farmasi

munira_muhammad@moh.gov.my

MAKLUMAT UBAT DAN PENDIDIKAN PENGGUNA (MUPP)

Cik Siti Nurul Fathihah Binti Baharudin

Ketua Penolong Pengarah Kanan

fathihah@moh.gov.my

Encik Helmi Hafiz Bin Hashim

Ketua Penolong Pengarah Kanan

helmihafiz@moh.gov.my

Puan Maisara Binti Abd Rahman

Ketua Penolong Pengarah

maisara.rahman@moh.gov.my

Puan Siti Hawa Binti Mohd Nor

Penolong Pengarah Kanan

sitihawa@moh.gov.my

AMALAN FARMASI PRIMER

 

 

Cik Grace Tan Poh Lian

Ketua Penolong Pengarah Kanan

gracetan@moh.gov.my

Puan Siew Lee Jin

Ketua Penolong Pengarah Kanan

s_lee_jin@moh.gov.my

Puan Nur Hazwani Binti Md Tahir

Ketua Penolong Pengarah Kanan

hazwani.tahir@moh.gov.my

PROMOSI

Puan Atika Mahfuza Binti Mahbub

Ketua Penolong Pengarah Kanan

atikamahfuza@moh.gov.my
Puan Hazlin Binti Othman Ketua Penolong Pengarah Kanan hazlin.othman@moh.gov.my
Puan Sofhatun Nur Binti Subhi Penolong Pengarah Kanan sofhatun@moh.gov.my
 

SERTAI KAMI  

PERSOALAN BERKENAAN UBAT

MAKLUMAT UBAT & ISU KESIHATAN

PROGRAM KAMI  

HUBUNGI KAMI

PROGRAM PERKHIDMATAN FARMASI
LOT 36, JALAN UNIVERSITI, 46200,
PETALING JAYA, SELANGOR

PUSAT PANGGILAN FARMASI KEBANGSAAN (NPCC)

Muat turun video Instagram Muat turun video

PENAFIAN: Program Perkhidmatan Farmasi, Kementerian Kesihatan Malaysia tidak akan bertanggungjawab
ke atas sebarang kehilangan atau kerosakan yang diakibatkan oleh penggunaan maklumat yang dicapai daripada portal ini.

Hakcipta Terpelihara © 2008 - 2022 - Kenali Ubat Anda


Login Pentadbiran - Peta Laman