Langkau ke kandungan utama


 

PERSOALAN BERKENAAN UBAT?

 

Talian bebas tol:
1800 – 88 – 6722

Pusat Panggilan Farmasi Kebangsaan (NPCC)
 

Waktu operasi: 8 pagi – 5 petang
(Isnin – Jumaat, kecuali Cuti Umum)

 

Laman web:
Sistem Pengurusan Aduan Awam Kementerian Kesihatan Malaysia


 

DRUG INFORMATION ENQUIRIES?

 

Toll free line:
1800 – 88 – 6722


National Pharmacy Call Centre (NPCC)

 

Operating hours: 8 am – 5 pm
(Monday – Friday except Public Holiday)

 

Website:
Sistem Pengurusan Aduan Awam Kementerian Kesihatan Malaysia

Jika anda ingin kami sertai program anda, sila hubungi Pegawai Perhubungan Negeri Penggunaan Ubat Berkualiti- Pengguna seperti yang di bawah:

 

NEGERI

PEGAWAi PERHUBUNGAN NEGERI

ALAMAT E-MEL

Perlis

Encik Mohd Shainol Azmar bin Kassim

shainol_azmar@moh.gov.my

Kedah

Puan Vanessa Teoh Tze May

vanessa.teoh@moh.gov.my

Pulau Pinang

Encik Jason Tiong Kion Kai

jason.tiong@moh.gov.my

Perak

Encik Rayme Bin Azmi

rayme@moh.gov.my

Selangor

Puan Anis Adilah binti Jamaludin 

anisadilah@moh.gov.my

Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur & Putrajaya

Puan Tham Su Ann

thamsuann@moh.gov.my

Negeri Sembilan

Encik Mohd Khairuzzaman Bin Mohd Latif

khairuzzaman@moh.gov.my

Melaka

Puan Cho Yet Tyng 

choyt@moh.gov.my

Johor

Encik Mohd. Hazwan bin Ali

mohdhazwan@moh.gov.my

Terengganu 

Encik  Mohd Syafiq Bin Yusof

syafiq.yusof@moh.gov.my

Kelantan

Puan Nur Haida binti Muhamad

nur_haida@moh.gov.my

Pahang

Puan Nurulhidayah binti Khairudin

nurulhidayah_k@moh.gov.my

Sarawak

Encik Lim Su Ee

limsuee@moh.gov.my

Sabah

Puan Noor Fazreen binti Mohammad Aris

noorfazreen@moh.gov.my

Wilayah Persekutuan Labuan

Puan Michelle L. Tan

michelle.tan@moh.gov.my

Hospital Kuala Lumpur

Puan Nurul Intan Diana Zolkiffli

intan.diana@moh.gov.my
 

SERTAI KAMI  

PERSOALAN BERKENAAN UBAT

MAKLUMAT UBAT & ISU KESIHATAN

PROGRAM KAMI  

CONTACT US

PHARMACEUTICAL SERVICES PROGRAMME
LOT 36, JALAN PROFESOR DIRAJA UNGKU AZIZ, 46200,
PETALING JAYA, SELANGOR

NATIONAL PHARMACY CALL CENTRE (NPCC)

Muat turun video Instagram Muat turun video

PENAFIAN: Program Perkhidmatan Farmasi, Kementerian Kesihatan Malaysia tidak akan bertanggungjawab
ke atas sebarang kehilangan atau kerosakan yang diakibatkan oleh penggunaan maklumat yang dicapai daripada portal ini.

Hakcipta Terpelihara © 2008 - 2022 - Kenali Ubat Anda


Login Pentadbiran - Peta Laman