Skip to main content


 

PERSOALAN BERKENAAN UBAT?

 

Talian bebas tol:
1800 – 88 – 6722

Pusat Panggilan Farmasi Kebangsaan (NPCC)
 

Waktu operasi: 8 pagi – 5 petang
(Isnin – Jumaat, kecuali Cuti Umum)

 

Laman web:
Sistem Pengurusan Aduan Awam Kementerian Kesihatan Malaysia


 

DRUG INFORMATION ENQUIRIES?

 

Toll free line:
1800 – 88 – 6722


National Pharmacy Call Centre (NPCC)

 

Operating hours: 8 am – 5 pm
(Monday – Friday except Public Holiday)

 

Website:
Sistem Pengurusan Aduan Awam Kementerian Kesihatan Malaysia

If you wish to invite us to your event, kindly contact our liaison officer in the respective state.

 

State

Liaison Officers 

 

Email Address

Perlis

Encik Mohd Shainol Azmar bin Kassim

shainol_azmar@moh.gov.my

 

Kedah

Puan Amira binti Rosdi

Encik Sareh Safwan bin Abu Seman

amirarosdi@moh.gov.my

sarehsafwan@moh.gov.my

 

Pulau Pinang

Encik Jason Tiong Kion Kai

jason.tiong@moh.gov.my

 

Perak

Puan Nor Fadhilahanim binti Ramli

Encik Rayme Bin Azmi

 

norfadhilahanim@yahoo.com

 

rezzarayme90@yahoo.com

 

Selangor

Puan Nur Ainie binti Mamat

 

nur_ainie@moh.gov.my

 

Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur & Putrajaya

Puan Intan An-Nisaa' binti Ismail

annisaa@moh.gov.my

 

Negeri Sembilan

Encik Mohd Khairuzzaman Bin Mohd Latif

khairuzzaman@moh.gov.my

Melaka

 

Puan Noorazlinda binti Yacob

 

noorazlinda@moh.gov.my

Johor

 

Encik Mohd. Hazwan bin Ali

 

mohdhazwan@moh.gov.my

Terengganu 

 

Encik  Mohd Syafiq Bin Yusof

 

syafiq.yusof@moh.gov.my

Kelantan

 

Puan Nur Haida binti Muhamad

 

nur_haida@moh.gov.my

 

Pahang

 

Encik Noor Asri bin Ibrahim Chandran

 

noorasri@moh.gov.my

 

Sarawak

Encik Lim Su Ee

 

limsuee@moh.gov.my

 

Sabah

Puan Noor Fazreen binti Mohammad Aris

 

noorfazreen@moh.gov.my

 

Wilayah Persekutuan Labuan

Puan Wan Amira Atiqah binti Wan Omar

wan.amira@moh.gov.my

 

Hospital Kuala Lumpur

Puan Munirah Athirah binti Kamalludin

munirah.athirah@moh.gov.my

 

JOIN US

QUESTION ON MEDICINES

MEDICINES & HEALTH ISSUES

OUR PROGRAMMES 

HUBUNGI KAMI

PROGRAM PERKHIDMATAN FARMASI
LOT 36, JALAN UNIVERSITI, 46200,
PETALING JAYA, SELANGOR

PUSAT PANGGILAN FARMASI KEBANGSAAN (NPCC)

Disclaimer : Pharmaceutical Services Programme, Ministry of Health Malaysia shall not
be liable for any loss or damage resulting from the use of information in this portal.

Copyright © 2008 - 2019 Know Your Medicine. All Rights Reserved


Administrative Login - Sitemap