Pegawai Perhubungan Negeri

 

Jika anda:

  • ingin mengadakan program berkaitan ubat-ubatan serta kesedaran pengguna,

  • ingin kami turut serta dalam program anjuran anda,

  • berminat untuk mengundang pasukan farmasi ke kawasan kejiranan, tempat kerja, institusi pengajian dan lain-lain lokasi,

sila berhubung terus dengan Pegawai Farmasi di fasiliti kerajaan (hospital atau klinik kesihatan) yang berdekatan atau sila hubungi Pegawai Perhubungan Negeri Penggunaan Ubat Berkualiti-Pengguna seperti di bawah.

 

Selain itu, jika anda berminat untuk menjadi DUTA Kenali Ubat Anda, sila hubungi pegawai perhubungan di negeri anda.

 

Negeri 

Pegawai Perhubungan

Alamat E-mel & No. Telefon

PERLIS

Encik Mohd Shainol Azmar Bin Kassim

shainol_azmar@moh.gov.my

04-9765033 (ext. 1134)

KEDAH

Puan How Xin Yee

xinyee@moh.gov.my

04-7741095

PULAU PINANG

Encik Jason Tiong Kion Kai

jason.tiong@moh.gov.my

04-2292319 

PERAK

Puan Nor Fadhilahanim binti Ramli

norfadhilahanim@yahoo.com

05-5331526 (ext.162)

PERAK

Encik Hoirul Omal bin Suhnan

hoirulomal@moh.gov.my

05-5331526 (ext.154)

SELANGOR

Puan Nur Ainie binti Mamat

nur_ainie@moh.gov.my

03-55101051

WILAYAH PERSEKUTUAN KUALA LUMPUR & PUTRAJAYA

Puan Intan An-Nisaa' binti Ismail

annisaa@moh.gov.my

03-22687406

NEGERI SEMBILAN

Encik Mohd. Iqbal bin Nasaruddin

iqbal@moh.gov.my

06-7664800 (ext. 4864/4808)

MELAKA

Puan Noorazlinda binti Yacob 

noorazlinda@moh.gov.my

06-2356608 

JOHOR

Encik Mohd. Hazwan bin Ali

mohdhazwan@moh.gov.my

07-2355120

TERENGGANU 

Puan Maturah binti Rosli

masturahrosli89@gmail.com

09-6222627

KELANTAN

Puan Nur Haida binti Muhamad

nur_haida@moh.gov.my

09-7730586

PAHANG

Encik Mohd Shahiri bin Abd Ghapar

shahiri@moh.gov.my

09-5707737

SARAWAK

Encik Lim Su Ee

limsuee@moh.gov.my

082-473200 (ext. 207)

SABAH

Puan Noor Fazreen binti Mohammad Aris

noorfazreen@moh.gov.my

088-257258

WILAYAH PERSEKUTUAN LABUAN

Puan Wan Amira Atiqah binti Wan Omar

wan.amira@moh.gov.my

087-596191

HOSPITAL KUALA LUMPUR

Puan Nurkhodrulnada Muhamad Lattepi 

khodrulnada@moh.gov.my

03-26155242